Attīstoties rūpnieciskajai ražošanai, uzņēmumiem radās nepieciešamība par sevi un savām precēm pavēstīt plašākam cilvēku lokam. Tā sākās izstāžu laikmets, kas negāja secen arī Latvijai.
Līdzīgu tagadējam krievu emigrācijas vilnim, Krievija piedzīvoja arī pēc boļševiku nākšanas pie varas. Šis ir skumjš stāsts par vienu no tā laika emigrantiem – Vladimiru Smirnovu un degvīnu Smirnoff.
1964. gadā pie Britānijas krastiem parādījās pirātu kuģi. Tie nebija bruņoti ar lielgabaliem, bet ietekmēja nācijas muzikālo gaumi.
Vēlīnā staļinisma ekonomikas īpatnības – kā Padomju Savienībā uzreiz pēc Otrā pasaules kara tika organizēts plānveida bads un valsts mēroga reketa kampaņa
Ķīniešu drāma ar latvieti galvenajā lomā
1919. gads bija izšķirošs Latvijas neatkarības saglabāšanai – no vienas puses virsū mācās lielinieki, bet no otras to apdraudēja vācu ambīcijas.
Šis ir unikāls gadījums Latvijas militārajā vēsturē – trīs brāļi kļuva par virsniekiem.
Ludzas pils, kuras drupas nule tika labiekārtotas, vēsture izceļas ar vairākiem kļūdainiem vēstures faktu traktējumiem, pārpratumiem un izdomājumiem.
Jūrmalnieks Tālivaldis Lindbergs izstaigāja Pirmā pasaules kara ceļus, piedzīvoja gan vācu, gan padomju okupāciju un atstāja daudz sava laika fotoliecību, tostarp padomju karavīru portretus.
Tumšādains ģenerālis Napoleona armijā, turklāt viņš ir slavenā rakstnieka Aleksandra Dimā tēvs.
Pretkājnieku mīnu negaidītā atdzimšana Ukrainas kara laikā
Bez sakariem armija kļūst par neorganizētu pūli, tādēļ nenovērtējams ir sakarnieku darbs. Šī militārā profesija pastāvēja arī Latvijas armijā.
Meža darbi (1952)
Vadoņa nāvi apvij dažādi mīti, bet komunistu izdarības ar viņa līķi pārspēj jebkādas fantāzijas, tādēļ Ļeņina nāves simtgade ir īstais brīdis atskatīties uz tā laika notikumiem.
Kā kazaku vadonis kopā ar viltus carēviču gāja uz Maskavu tur kārtību ieviest (Drāma divos cēlienos ar traģisku finālu)
Kā Mihaila Gorbačova pieņemtais likums par kooperāciju atvēra padomju valstij durvis uz kapitālismu
Cilvēkus allaž ir vilinājušas senas kapenes: vienus cerībā atrast milzu bagātības, bet citus ar domu izpētīt vēstures mantojumu. Bet vairākas seno valdnieku apbedījuma vietas varētu kļūt par īstu dārgumu krātuvi – ja vien kāds zinātu, kur īsti tās atrodas...
Kaut gan Ādolfs Hitlers pats ar sportu nekad mūžā nav aizrāvies, viņš itin labi apzinājās iespējas, ko sporta sasniegumi paver propagandas laukā. Tādēļ drīz pēc nākšanas pie varas jaunais reihskanclers kļuva par vācu autosporta komandu lielāko sponsoru.